Elm Sokağında Kabus 7: Yeni Kabus film izle

Elm Sokağında Kabus 7
Elm Sokağında Kabus 7 hd izle, Elm Sokağında Kabus 7 full izle, Elm Sokağında Kabus 7 online izle

Tür : Korku / Gerilim
Yönetmen : Wes Craven
Senaryo : Wes Craven
Görüntü Yönetmeni : Jacques Haitkin
Müzik : Charles Bernstein
Yapım : 1984, ABD , 91 dk.
Oyuncular
John Saxon (Teğmen Thompson) , Ronee Blakley (Marge Thompson) , Heather Langenkamp (Nancy Thompson) , Amanda Wyss (Tina Grey) , Johnny Depp (Glen Lantz) , Charles Fleischer (Dr. King) , Joseph Whipp (Çavuş Parker) , Robert Englund (Fred Krueger) , Nick Corri (Rod Lane)
Los Angeles’taki bir mahallede gençler tuhaf bir şekilde ölmeye başlarlar. Parmaklarında jilet keskinliğinde bıçaklar olan korkunç bir adamın bulunduğu kabuslar uyurken canlarını almaktadır.
Rüyalardaki bu hayalet, yıllar önce çocuklarını öldürdüğü aileler tarafından linç edilen sapık Fred Krueger’dan başkası değildir. Freddy her nasılsa şimdi geri dönmüş, yeni yetmeleri bir bir rüyalarında öldürerek intikam almaktadır.
Eğer Freddy peşinizdeyse tek çare uykuya direnmekte midir? Yoksa onunla kendi kabusunda yüzleşmekte mi?
1980′lere damgasını vurarak Wes Craven’i şimdi haklı olarak kurulmuş oturduğu tahtına çıkaran Elm Sokağında Kabus, sonradan defalarca geri dönecek olan Freddy karakterine hayat veren Robert Englund’un da katkısıyla, ölmekte olan bir janrı diriltecektir.

Part2

Processing your request, Please wait....

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

sinema