Günah Keçisi Şahin K Denizden Çıkan Adam Filmi

Şahin K son filmi olan Günah Keçisi ile ekranlara geri döndü, tecavüzcü Coşkun ve Nuri Alço ile başrol aldığı film beğeni topladı,
2010 Türkiye yapımı olan Günah Keçisi Filmi 21 Ocak itibari ile vizyona girmiş bulunuyor. Türk sinemasının ünlü isimlerinin bir araya toplandığı filmdeki başrol oyuncularını gördüğünüzde şaşkınlığa uğrayacaksınız.

Yönetmenliğini Cenk Özakıncı’nın yaptığı filmin, Senaryosunu Alper Erze hazırlamıştır. Filmin yapımcıları ise Kayahan Nacar ve Ceyhun Büyükbeşe ikilisidir.

Filmin Başrol Oyuncuları Nuri Alço, Şahin K., Yıldırım Memişoğlu, Turgay Tanülkü, Sevtap Parman ve Çoşkun göğen oynamışlardır. Şu kadroya bakıldığı zaman bu kadroda olması gereken üç isim yer almıyor. Ahu Tuğba, Aydemir Akbaş ve Bülent Kayabaş gibi isimlerde olsaymış daha iyi bir oyunculuk yapısı ortaya çıkarmış.

Günah Keçisi Full Online HD Kalitesinde Bedava İzle.

Filmin Konusu : Komedi türündeki bu filmin kadrosuna bakıldığında ne kadar gülersiniz bilinmez. Ama yine de bu kadro ile komik sahneleri vardır diye düşünüyoruz. Tecavüzcü Çoşkun muhtemelen filme renk katmıştır. Sevtap Parman varlığı da ayrı bir kalite demektir.

Processing your request, Please wait....

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

sinema