Sitemizde şuan toplam 1151 film bulunmaktadır.
Film izle

Güzelliğin on para etmez filmi full

0
( Yüksek Kalite )

Güzelliğin on para etmez filmi yaşı henüz 12 olan Veysel ve ailesi ülkelerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Yeni bir hayat kuracakları Avusturya’ya göç ederler, aile buradaki yaşam dinamiklerine ayak uydurmakta çok zorlanır. Bu yeni ülke, yeni dil ve yeni kültür özellikle küçük Veysel’i çok zorlar. Veysel’in hayattaki tek umudu ve hayali sınıfındaki Ana’ya aşkını ilan edip ondan da aynı karşılığı görebilmektir. Sürekli Ana’nın hayalleriyle yaşan genç çocuk Cem isimli orta yaşlı komşusuyla tanışınca harekete geçecek, hayallerinin gerçek sonuçlarını en saf haliyle tecrübe edecektir.
Avusturya yapımı filmin yönetmen koltuğunda Kick-Off adlı belgeseliyle yurtdışı festivallerinde çeşitli başarılar elde eden genç yönetmen Hüseyin Tabak bulunuyor.

503
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Güzelliğin on para etmez filmi full

Güzelliğin on para etmez filmi yaşı henüz 12 olan Veysel ve ailesi ülkelerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Yeni bir hayat kuracakları Avusturya’ya göç ederler, aile buradaki yaşam dinamiklerine ayak uydurmakta çok zorlanır. Bu yeni ülke, yeni dil ve yeni kültür özellikle küçük Veysel’i çok zorlar. Veysel’in hayattaki tek umudu ve hayali sınıfındaki Ana’ya aşkını ilan edip […]

Tür: Dram Filmi izle, Yerli Filmler izle

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?